Moda Uroda

Jak zawsze wyglądać dobrze

Jak zawsze wyglądać i czuć się dobrze, co poprawić i co założyć kiedy się spieszymy? To wszystko właśnie w tym poście. Są osoby, które kiedy mówią, że zaspały i biegły do pracy czy na uczelnię, to nie chcemy im wierzyć bo wyglądają perfekcyjnie. Nie znaczy to, że nas okłamują, ale są zadbane i wiedzą dokładnie co im pasuje. Jeśli chcecie zawsze prezentować się tak, jakbyście poświęcili na to godziny to zapraszam do wpisu.

STYL

Warto mieć określony styl. Ubrania, które posiadamy powinny być dla nas wygodne i w których czujemy się dobrze. Wtedy nie mamy problemu z tym co na siebie włożyć, bo tak naprawdę rzadko kiedy mamy ochotę ubrać coś niewygodnego, ale ładnego. To od razu widać czy ktoś się czuje pewnie czy tylko udaje. Jeśli się śpieszycie, to załóżcie ciuch, z którym jesteście kojarzeni. Jeżeli często nosisz golfy, dobrze w nich wyglądasz, to będzie on idealnym wyborem.

BIELIZNA

Mowa tutaj o wystających ramiączka od stanika spod koszulki na cienkich ramiączkach, prześwitującej bieliźnie spod białych ubrań i odbijającej się przez spodnie gumce od majtek. Mamy teraz taki wybór fasonów, że bez problemu można wybrać idealny model, nawet taki wielofunkcyjny.

MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ

Jeżeli zastanawiacie się, czy aby nie przesadziliście z dodatkami, to należy z czegoś zrezygnować. Lepiej wyjść z domu bez biżuterii czy innego dodatku, niż wyglądać jak choinka. Kiedy zakładamy duży ozdobny naszyjnik, nie dobieramy do kompletu wielkich kolczyków i dwóch bransoletek. Dodatek zrobi nawet lepsze wrażenie, kiedy nie będą przyćmiewały go inne.

WŁOSY

Nieważne jak idealnie dobrany macie ubiór, jak piękny makijaż, włosy popsują cały efekt jeśli nie będą wyglądały na zadbane. Odpada tutaj odgnieciona fryzura po spaniu. Jeżeli nie mamy rano czasu, dobrym pomysłem jest związanie włosów w gładką kitkę lub koka, wygląda elegancko i nikt nie powie, że włosy są niechlujne.

MAKIJAŻ

Oczywiście nie trzeba na co dzień nosić pełnego makeupu, ale jeśli wiecie, że macie na przykład bardzo delikatne brwi, podkreślenie ich zmieni całą waszą twarz na lepsze, to samo tyczy się cieni pod oczami czy rzęs. Możemy spędzić nad naszym makijażem dosłownie minutę, a będziemy wyglądały o niebo lepiej.

PAZNOKCIE

Taka sama sprawa jak wcześniej. Obgryzione paznokcie czy odpryśnięty lakier wyglądają bardzo źle. Wystarczy równe wypiłowanie paznokci i zadbanie o skórki. Lakier w kolorze nude zawsze się sprawdzi, jest klasykiem i wygląda dobrze ze wszystkim.

POSTAWA

Nie garbimy się, zapamiętać. Kiedy jesteśmy wyprostowani, wyglądamy na wyższych, szczuplejszych i pewniejszych siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.